Sysoon je v beta verzii

Čo je beta verzia?

Možno viete, že "Beta verzia,” je v hovorovej reči “ešte nedokončená, resp. testovacia verzia”.Beta produkt nie je oficiálnou verziou a teda neobsahuje všetky možnosti a funkcie. Beta verzia je spustená za účelom externého testovania produktu. V tomto procese sa zisťujú prípadne problémy, opravujú sa chyby a zbierajú sa informácie, požiadavky a návrhy od všetkých užívateľov. Tieto sú neskôr zakomponované do konečnej, teda finálnej verzie produktu. Pred spustením oficálnej verzie je beta verzia STÁLE v procese nepretržitých vnútorných testov a programových opráv až do času, kedy je aplikácia stabilná v ktoromkoľvek počítačovom prostredí.Pokiaľ sa rodí sofistikovaný nástroj akým je aj systém Sysoon, je nevyhnuté, aby sme Vám - našim užívateľom - ponechali určitý čas na spoznanie a testovanie našej stránky a získanie Vášho názoru a skúseností, čo pomôže k zlepšeniu celého nášho systému. Preto Vás žiadame o pochopenie a pomoc zároveň.Pri listovaní našej stránky určite narazíte na niektoré sekcie, ktoré ešte nie sú dokončené, niektoré obrázky môžu byť zle umiestnené alebo sa Vám môže zdať, že niektoré miesta je nutné doladiť. Chceme byť ku Vám čo najblišie a vytvoriť nástroj, ktorý Vám bude pomáhať. Preto dôkladne počávame každý Váš názor, podnet či vyjadrenie k tomu čo sa Vám páči alebo nie, čo chýba, či treba doplniť alebo ako by ste chceli našu stránku vidieť. Aj s Vašou pomocou neustále napredujeme a už čoskoro spustíme plnú verziu našej stránky.

Comments

Napíš komentár Pravidlá pre komentáre

└─ aby si pridal komentár.

Komentáre a diskusie

Julie Wunker Jazyk: Angličtina Nahlášiť porušenie pravidiel

I misspelled my email address.

It should be: juliewunker@gmail.com.

Please correct and send the activation code to it.

/forum/i-misspelled-my-email-address

Search on Google

Share

Výnimočné hroby

Každý pamätník oslavuje život. Mnoho ľudí sa rozhodlo zobrazit ich zosnulých v programe výnimočných hrobov spoločnosti Sysoon.

Find a grave

Wish you knew where Richard Nixon was buried? How about your great-grandfather?

Sysoon is a free resource for finding the final resting places of famous folks, friends and family members. With millions of names, it's an invaluable tool for genealogists and history buffs. Sysoon memorials are rich with content, including dates, photos and bios. You can even leave 'virtual flowers' on the memorials you visit to complete the online cemetery experience. Sysoon also contains listings for thousands of celebrity graves, making it the premier online destination for tombstone tourists.

You can become a member, create a memorial, submit data, add flowers, add photos and search our database at no charge.