Miestfa na Google Maps

Hľadaj: Čokoľvek na mape. Pomocou Máp Google môžete vyhľadať všetko možné – od pôšt a fotografických služieb až po zastávky autobusov a názvy ulíc.

Hľadaj: na Sysoon-e

Hľadaj na Wikipédii

Zobraz mapu na celej obrazovke

Pomocou služby Mapy Google môžete vo svojom webovom prehliadači zobrazovať mapy. V závislosti od miesta, na ktorom sa nachádzate, si môžete zobraziť základné alebo prispôsobené mapy a informácie o miestnych firmách, vrátane adries, kontaktných informácií a trás jázd. Kliknutím na mapu a pretiahnutím zobrazenia môžete okamžite zobraziť susediace oblasti. Zobraziť si môžete aj satelitné snímky ľubovoľného miesta, ktoré sa dajú priblížiť a posúvať. V tejto príručke je popísané, ako môže túto bezplatnú službu používať ktokoľvek s pripojením k Internetu a podporovaným webovým prehliadačom, či už na stolnom alebo prenosnom počítači.

Comments

Napíš komentár Pravidlá pre komentáre

└─ aby si pridal komentár.

Komentáre a diskusie

Search on Google

Share

Výnimočné hroby

Každý pamätník oslavuje život. Mnoho ľudí sa rozhodlo zobrazit ich zosnulých v programe výnimočných hrobov spoločnosti Sysoon.

Pohrebný adresár

Adresár pohrebných služieb a súvisiacich činností. Pohrebné ústavy a cintoríny, pohrebníci, výrobky, kvety atď.

Find a grave

Wish you knew where Richard Nixon was buried? How about your great-grandfather?

Sysoon is a free resource for finding the final resting places of famous folks, friends and family members. With millions of names, it's an invaluable tool for genealogists and history buffs. Sysoon memorials are rich with content, including dates, photos and bios. You can even leave 'virtual flowers' on the memorials you visit to complete the online cemetery experience. Sysoon also contains listings for thousands of celebrity graves, making it the premier online destination for tombstone tourists.

You can become a member, create a memorial, submit data, add flowers, add photos and search our database at no charge.